Kiosk & Otomat Çözümleri

You are here:

Kolay, Pratik, Kullanışlı

Fitekno tarafından donanım ve yazılımı geliştirilip üretilen kiosklarımız bu sayede müşterilerimizin bireysel ihtiyaç ve isteklerine cevap vermemizi ve onlara yüksek kaliteli eksiksiz bir çözüm sunmamızı sağlar.

Kiosklarımız müzeler, tren istasyonları, otobüs durakları ve havaalanları gibi halka açık alanlarda bilet sistemleri konularında kullanıcıların rahat ve hızlı bir şekilde bilet satın almalarına olanak tanıyan özellikler ile donatılmıştır.

6158988-02
sqr021-col1

Özellikler

Kolay Kullanım

Dokunmatik ekran üzerinden kullanıcıların kolayca kullanabileceği bir arayüze sahiptir. Menülerin anlaşılır ve kullanıcı dostu olmakla beraber TSI-PRM standartlarına uygun olarak engelli dostu tasarıma sahiptir.

Yazılım

Frontend ve Backend tarafında uçtan uca yazılım mimarisine sahip ve müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda elektronik ücret sistemleri, ERP ve Muhasebe uygulamaları ile kolay entegrasyon.

Çoklu Diller

Kullanıcıların tercih ettikleri dili seçmelerine işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirmeye yardımcı olmaktadır.

Çoklu Ödeme Seçenekleri

Kullanıcıların Madeni Para, Banknot, Çipli Kart, Kredi Kartı, Temassız Ödeme seçenekleri ile ödeme yapabilmesine olanak tanır.

Farklı Bilet seçenekleri

RFID, Kullan At Kartlar, QR vb. bilet tiplerine uygun bilet satış işlemlerini gerçekleştirilmesine olanak tanır

Güvenlik

Vandalizm ve hırsızlığa karşı yüksek korumaya sahiptir. Kullanıcıların kişisel bilgilerini ve ödeme bilgilerini koruyan güvenli bir işlem platformuna sahiptir.

İşletim Sistemleri

Platform bağımsız çalışabilme özelliğine sahiptir.

Bakım

Bakım ve onarım işlemleri için kolayca erişilebilir olup teknik müdahale sürelerini minimize etmektedir.

Tasarım

Indoor ve Outdoor kullanım için tüm müşteriler ve engelli kullanımına uygun ergonomide özgün tasarıma sahiptir.